Netflix

Ücretsiz Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 112 MB
  • Version 8.0
  • Dil TR / EN
  • Firma Netflix, Inc.
Netflix, iOS işletim sistemli cihazlar üzerinden ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen eğlence uygulaması olarak tasarlandı. Uygulama ile kullanıcılar ücretsiz olarak dizi ve film izleyebiliyor.

Netflix, iOS işletim sisteme sahip cihazlar üzerinden ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen bir uygulama. Uygulama ile kullanıcılar istedikleri dizi ve filmleri ücretsiz olarak izleyebiliyor. Kullanıcılar istedikleri an istedikleri yerden cihazlarından uygulamaya girerek istedikleri yayını izleyebiliyor. Uygulamanın görüntü kalitesi cihazın bağlı bulunduğu internetin hızına göre değişebiliyor ve görüntü kalitesi internet hızına göre otomatik olarak ayarlanıyor. Netflix, dizi ve film tutkunlarının izlemek istediği binlerce film diziyi bünyesinde barındırıyor. Ayrıca uygulamanın özellikleri arasında birden fazla cihaz üzerinden kullanılabiliyor olması. Bunun yanında uygulamayı aynı anda farklı cihazlar üzerinden çalıştırıp kullanma imkanı bulunuyor.

Uygulamanın özelliklerini artırmak isteyen kullanıcılar için üç farklı seçenek ortaya çıkıyor. İlk paket sadece abone olarak internet hızına göre görüntü kalitesinin otomatik olarak ayarlanmasını kapsıyor. Ek ücret ödenerek oluşturulan paketler arasında ikincisi için; 15.99 TL karşılığında tek bir cihazdan izleme şartı ile HDUltraHD kalitesine ulaşılabiliyor. Üçüncü pakette; aynı anda birden fazla cihaz üzerinden HDUltraHD kalitesinde izlemek için 39.99 TL karşılığında premium seviyesine çıkartılıyor.

 

Netflix indir
DİĞER SÜRÜMLER